Wstęp

Jurassic Park Slot jest online Pokie Powered by Microgaming w 2014 roku

Jeśli jesteś poszukiwacz przygód i gracz, który kocha podniecenie, to powinien być twój pierwszy wybór. Zastanawiać się, dlaczego?

Cóż, ponieważ ten środowisko Pokie z procentem RTP z 96,67% jest fantastyczne i zaczyna się powoli przesuwając tła dżungli i kończąc na nim z dużymi efektami specjalnymi.

Ta gra jest dostępna w kasynach online za darmo, ale możesz także grać na prawdziwe pieniądze. Zobaczmy więcej informacji na ten temat w naszym szczegółowym przeglądu.


Podstawowa instrukcja dla jurajskiego parku Pokie

Ten jurassic park Pokie to gra na automat wideo na podstawie 243 linii płatnych. Niektórzy mówią, że to największe “243 sposoby wygrania” gry.

Jeśli mówimy o swojej okolicy gry, opiera się na klasycznej macierzy, która jest 5 Wierszami X 3, która przekształca tę niesamowitą grę w jednym z najlepszych Jurajskich Park Pokie w historii.

Część wirowania koła jest dość łatwa z powodu dużego czerwonego przycisku, który jest umieszczony tuż po prawej stronie menu gry.

Wystarczy ustawić kwotę zakładu i rozpocznij spinning. Twoim celem jest uzyskanie co najmniej trzech symboli na tej linii wypłaty, aby wygrać nagrodę.

Wilds Warto najbardziej wśród nich wszystkich i mogą odblokować jackpot pięć dzikich z rzędu w tym samym czasie.

Jurassic Park Pokie Główny ekran

Zobaczmy, jakie są główne funkcje tej automatu i czego są używane. W powyższym obrazie liczyliśmy każdą funkcję, patrz poniżej wyjaśnienia.

 • 1. Wyświetl płaci: Gracze mogą tu zobaczyć ich wypłaty od początku sesji.
 • 2. Kredyt: Ten mały ekran pokazuje graczy aktualną kwotę kredytową.
 • 3. AutoPlay: Gracze, którzy chcą włączyć uderzenia autoodtwarzania, powinni nacisnąć ten przycisk.
 • 4. Postaw: Tutaj możesz zobaczyć swój rozmiar zakładu, a tutaj możesz go dostosować.
 • 5. Wygraj: Te ekrany pokazują wygraną z wirowania.
 • 6. Spins: To jest przycisk wirowania. Po tym, jak gracze dostosowali rozmiar zakładu, nadszedł czas, aby pchać przycisk spinów i zacząć obracać te kołowrotki.
 • 7. Frespins: Na tym ekranie widzimy aktualną liczbę rund bonusowych (dostępnych tylko w grze bonusowej)
 • 8. Całkowita wygrana: Ten ekran pokazałem tylko wtedy, gdy gracz jest w grze bonusowej. Pokazuje całkowitą wygraną z bonusowych spinów.

Symbolika

W grze spotkamy różne symbole z ery jurajskiej, a także zdjęcia i klipy z oryginalnego filmu.

Symbole o wysokiej wartości reprezentują znaki i aktorzy z filmu, podczas gdy symbole niskiej wartości są dinozaurami.

Poniżej pod tym obrazem podświetliśmy wszystkie symbole w tej grze Pokie.

Wszystkie symbole.

Z pewnością będzie to niezwykłe dla ciebie, ponieważ w tej szczelinie nie ma symboli kart, które są powszechne w innych pokiesach: jest to również pierwsza gra, jakie kiedykolwiek wyprodukował bez karty symbolu.


Cechy

Funkcje oferowane przez tę grę są dość atrakcyjne.

Większość pokies oferuje jedno lub dwie bonusy, ale Slot Jurajski Park oferuje swoim graczom pięć bonusów łącznie.

Istnieje również funkcja bonusowa T-Rex, która wyzwala się losowo, gdy tak się dzieje, będzie ostrzeżenie o awaryjnym widoku T-Rex, który zwiększy do 35 dodatkowych dzikich symboli do bębnów.

W tym czasie twoja zwycięska stawka dostaje dość wysoka.

Za każdym razem, gdy grasz w tę grę, motyw pobiera różne typy dinozaurów, a środowisko się zmienia.

Rozpraszać

Jak tylko symbole rozproszone lądują na bębnach, bonus zostanie losowo przyznany wam i może dodać dodatkowe dzikie lub wiele nagród, a może uzyskać bardziej konkretne wygrane linie płatnicze.

Symbol komara jest rozproszonym, który prowadzi do bonusowej gry z bezpłatnymi spinami.

Symbol komara jest rozproszonym i oferuje wiele wypłat.

Ten symbol wyzwala również darmowe obroty, przez które można skończyć mieć więcej 12 darmowych spinów.

Dzikie

Logo Park Jurassic jest dziki symbolem, który podchodzi do każdego symbolu, z wyjątkiem rozproszonych symboli bursztynu.

Wilds pojawiają się ułożone na bębnach podczas gry i możliwe jest uzyskanie wielokolorowe z tymi kilkoma stosami i trzymając dziko na całym ekranie, co płaci do 95000 kredytów.


Bonusowa gra z bezpłatnymi spinami

Istnieje pięć bonusowych rund wirowych i są wywołane przez uderzenie co najmniej trzech moskitorów symboli kopalnych (rozproszonych), które odgrywają rolę rozpustarni.

Bonusowe spiny

Pięć bonusowych gier z bezpłatnymi spinami obejmuje:

 • Tyrannosaurus Rex Round.: Oferuje możliwość zamieniania całej bębna na wolność, która podnosi szansę na wygraną.
 • Velociraptor Round.: Jest to dziki mnożnik, który uderza twój zwycięski fenomenalny, ale jeśli tylko pojawi się szczęście.
 • Runda brachiosaurusa.: Ta wolna runda wirowania jest dla szczęśliwych, ponieważ jest tylko jedna funkcja w całej rundzie, która wystarczy, aby zadzwonić do dnia, jest to mnożnik misplier i daje mnożenie każdej wygranej.
 • Triceratops Round.: Ten jest całkowicie wolny okrągły wirowy, gdy pojawia się na ekranie, włącza całą szpulę na dzikie.
 • Round Diloprophosaurus: Jest to ostatnia bezpłatna funkcja okrągła wirowania. Ten dziki symbol wygląda inaczej, ale odgrywa taką samą rolę jak regularne dzikie.

Podobne pokies online

Źródło:

 • https://www.microgaming.co.uk/games