Queen of the Crystal Rays Review

Witamy w innym mistycznym, przygód, a także bajkowym podróży przez Microgaming, w Królowej Gniazda wideo Crystal Rays.

Gra do gniazda jest wyposażona w 4-rzędy, 6 bębnów i do 50 regulowanych wyładowców, wraz z wysokim satysfakcjonującym symbolami, które pomogą Ci zrobić kilka fortuny.

Jeśli tak, jeśli już czujesz się zmuszony, a jeśli szukasz czegoś więcej, wykuwajmy w swojej atrakcyjnej cechach w naszym szczegółowym przeglądu pokierze.

Graj dla zabawy lub zakładaj online

Slot jest jednym z najnowszych wydawnictwu przez dostawcę oprogramowania Microgaming. Zaskoczął już graczy online ze względu na swoje wspaniałe funkcje, a jackpoty aż 2,597.45 x stawki netto.

Ponadto zakres zakładów wynosi 0,20 do 50, jako minimalna i maksymalna wartość kredytowa odpowiednio. Jeśli więc chcesz wygrać te pieniądze, to wszystko, co musisz zrobić, to zagrać na swoim koncie w kasynie online.

Jest jednak również dostępny w trybie swobodnym, a można wybrać się na jego demo z uznanej strony internetowej.

Satysfakcjonujące symbole

Nie możesz oczekiwać niesamowitej gry jak królowa promieni kryształowych bez żadnych specjalnych funkcji. Zobaczmy więc różne funkcje, aby wygrać duże nagrody.

Dodatkowe atrybuty

Istnieją dwa główne funkcje bonusowe, które są następujące:

Królowa bonusu Crystal Rays

Tutaj 4 bezpłatne rundy bonusowe są nagrodzone, a każda kolejna runda jest wyposażona w większą liczbę mnożnika niż poprzedni. Więc tutaj mnożniki wahaliby się od 2X do 5X zakładu netto. Tutaj pryzmaty będą wybuchowe, które wskażą twoje wygrane.

Funkcja Crystal Ray.

Gracze mogą oczekiwać tej funkcji wywołanej w dowolnym momencie podczas głównej gry, gdzie aktywni z 25 do 50 do 50beome, które wskazują na maksymalne nagrody.

Podczas tej rundy pryzmaty, które są nieaktywne podczas gry bazowej, stają się aktywne i strzelają do wszystkich świateł, a zobaczysz swoje bębny pakowane z dzikami lub dzikim mnożnikami.

Z tego możesz oczekiwać, że wygrasz ogromną wypłatę.

Inne symbole na bębnach

Nie bądź wątpliwy o innych symboli, na bębnach, ponieważ również przyczyniają się do wygranych. Zobaczmy więc, co są, a co każda z tych nagród przy trafieniu kombinacji 5 na aktywnych liniach.

  • królowa: Jest to jedna z najwyższych ikon płacących, które dają nagrodę do 1,25 wartości kredytowej.
  • Skrzynia skarbów: Z tej ikony można spodziewać się do 0,60 kredytów.
  • Kielich: Jego wypłata wynosi także 0,60 monet.
  • Niebieski garnek: 5 z tych klejnotów zdobionych garnków na bębnach dają wypłatę 0,60.
  • Jasne kamienie: 4 różne kolorowe kamienie obejmują fioletowy, czerwony, zielony i niebieski. Wszystkie te mają tę samą wartość płatniczą, a kombinacja 5 dla każdego kolorowego kamienia daje do 0,50 kredytów.

Wniosek i RTP:

Gra została wydana 1 lipca w 2019 r., A od tego czasu stała się obsesją dla punters online. Jest oczywiste z faktu, że ma wartość RTP 96,7%.

Więc oznacza to sukces mikrogamingu, aby zapewnić taką niesamowitą grę, która pasuje do interesów graczy i ma takie niesamowite cechy, które wyróżniają mnóstwo mnożników dla dużych wygranych.