Przegląd Wings of Riches

Skrzydła bogactwa, gniazdo online / Pokie, który jest produkowany przez Netent, jest rozkoszą się zmysłami.

Z pociągającym lasem deszczowym w tle, rozrywając kolory, efekty dźwiękowe typowego siedliska leśnego, strajk, który ma atrakcyjność wizualnie.

3-rzędowa gra wideo Pokie może nie mieć szczegółowej gamy dodatkowych, jednak epicki kombinacja rozprzestrzeniania dzikiego i mnożnika ma mnóstwo potencjałów do zaoferowania.

Witamy w Wings of Riches Pokies Review. Powered by Netent Software, jest to gra z bajką, która wyrusza w kolorową podróż, w której napotkasz wyróżnioną szereg błędów, roślin i wróżki. Gra można łatwo uzyskać dostęp do tabletów, komputerów stacjonarnych i telefonów komórkowych.

Patrz poniższa tabela, aby znaleźć jakiś wgląd w tę niezwykle angażującą grę.

Jak grać?

W skrzydłach bogactw, masz 20 dostępnych linii i szans na obstawianie od 26 USD do 530 $ za spin, dzięki czemu ta gra jest dostępna zarówno dla mikro, jak i makro graczy. Aby grać, wszystko, co musisz zrobić

  • Umieść swój zakład
  • Trzepotaj skrzydła
  • Latać prosto do mistycznych lasów deszczowych

Aby zmienić denominacje monetowe, musisz zrobić, to kliknij przycisk strzałki wartości monet.

Prędkość, w której skręca kołowrotek można zwiększyć, naciskając szybkie do przodu, a opcja autoodtwarzania zamienia samotnik na żądaną liczbę razy, bez przerwy.

Najbardziej satysfakcjonującym symbolami są 4 wróżki, z czerwoną bajką polewą listę, ponieważ zapewnia wypłatę 2 lub 75 razy wasze zakład, jeśli wylądujesz na 3 4 lub 5 na linii płatniczej.

Cechy

Jeśli chodzi o funkcje, skrzydła bogactwa ma mnóstwo funkcji do zaoferowania. Jego specjalne funkcje obejmują Dandelion Wild, który jest rozprzestrzeniający się dziko, więc rozprzestrzenia nasiona na pobliskie pozycje i także włącza je na dzikie.

Zawiera również fioletowy ważkę jako rozproszenie. Gdy pojawiają się 3 lub więcej, automatycznie aktywujesz funkcję wolnej wirowania i odbierasz 10 darmowych spinów.

Ponadto istnieje również symbol mnożnikowy dostępny tylko na bębnach 5, a każda jej czas wyląduje na bębnach 5 Mnożnik przechodzi od 1 do 5 razy.

Symbol

Ponieważ temat gry wiąże się z wróżkami i światem fantazji, podczas gry, aby zobaczyć tematyczne symbole na bębnie.

Ponadto otrzymujesz symbole z czterema wróżkami, w różnych jasnych kolorach, wraz z symbolami dla trzech owadów i różnych kwiatów.
DZIKI:

Jak wspomniano wcześniej, symbol mniszka lekarskiego reprezentuje dziko.

Ta funkcja jest dość nieuchronna, szczególnie dlatego, że mniszek mniszka rozciąga swoje małe nasiona gdzie indziej i zamienia te miejsca na dzikie, stąd znany jako rozprzestrzeniający się dziki.

Jednak próba ograniczenia korzyści deweloper dokonał tej funkcji dostępnej tylko dla 3.

Darmowe spiny

Wings of Riches ma do zaoferowania maksymalnie 20 darmowych spinów. Bezpłatny spin jest aktywowany przez lądowanie trzech scatters na tym samym obrocie.

W ten sposób jesteś nagrodzony przez 10 darmowych spinów.

Można również również reaktywować wszystko, czego potrzebujesz, jest lądować 2 lub 3 rozprasza, aby dodać 5 lub 10 darmowych spinów.

Wniosek i RTP.

Ogólnie czujemy, że gra jest pełna zabawy, dreszczyny i pośpiechu adrenaliny.

Szybkość powrotu do gracza wynosi 96,63%, co sprawia, że zwrot z inwestycji.

Najwyższa prawdopodobna płatność wynosi 7500 razy wasze zakład na każdy darmowy spin, dzięki czemu gra włącznie i przyjazna dla mikro graczy.

Źródło:

  • https://www.netent.com/en/netent-casts-a-magic-spell-with-wings-of-riches/