Jest to znany fakt, że Evolution Gaming jest wiodącym dostawcą rozwiązań w kasynie na żywo. W tym roku tytuł został potwierdzony w nieprzerwanym biegu dziesięciu zwycięstw w rzędzie. Pierwsza nagroda była przed 9 latami w 2010 roku

Było 8 innych nominowanych jako żywych dostawców roku 2019, ale Gaming Evolution wziął z dumą koronę. Nagrody ceremonii odbywały się w Wielkiej Brytanii w Tower of London.

Po ceremonii nagród, dyrektor generalny Evolution Group, Martin Carlesund dał wywiad i powiedział, że 2019 rok był rekordowym rokiem do tej pory dla gier ewolucji.

Powiedział, że popchnęli granice na żywo w kasynie gier i stworzyli cały nowy segment na żywo gra w kasynie. Również Charles dodał, że Nagroda EGR B2B jest niesamowite osiągnięciem i na tym, z którego niezwykły dumny.

Dziesięć lat w rzędzie jest naprawdę wspaniałym osiągnięciem i nie było zaskoczony, że gra ewolucja została koronowana. Najlepsza i najbardziej jakość gra na żywo ta grupa definitywnie nas oferuje. Poza tym, że widmo gry jest kolorowe, a dziewczyny na koncertach na żywo są naprawdę czymś wyjątkowym.

O Evolution Gaming Group

Gaming Evolution jest na pomysł dostarczania graczy i operatorów Gładka i centralna oparta na hostingu cyfrowych gier hazardowych. Chcą przynieść przemysł hazardowy w bardziej regulowany rynek oparty na dalszej pomocy swojej bazie klienta i użytkownika.

Gaming Evolution to przedsiębiorstwo oparte na przedsiębiorstwu zapewniającym kreatywne i nowe sposoby korzystania ze świata hazardu. Gaming Evolution został założony w 2006 roku, a następnie pozostawia duży wpływ na branżę kasynową na żywo.

Kasyna z gier dealerów Evolution Live

Na naszej stronie zbadaliśmy wiele kasyn z gier dealerów Evolution Gaming na żywo i zrób listę 10 najlepszych kasyn z większością i najlepszych gier dealerów na żywo dostarczone przez Evolution Gaming Group.

Jeśli jesteś fanem gier dealerów na żywo, powinieneś wymeldować się i dowiedzieć się więcej o grach Eevolution i jakie kasyna są dostarczane przez nich Evolution Gaming Group.

Sprawdź kasyna, które są wyposażone w Evolution Gaming Live Dealer Games.

Miłego dnia!