Jeśli szukasz najlepszych automatów online z rundami bonusowymi, masz pewne właściwe miejsce! Postępuj zgodnie z naszą historią i znajdź najlepsze i najciekawsze automat online z bonusowymi rundami, aby zagrać w kasynach online Polsce.

Slots online (Pokies) są jedną z najpopularniejszych gier w Polsce kasynach. Nie ma znaczenia, czy rozmawiamy o kasynach na ziemi lub online Au, Pokies wygrali serca Polskaers w każdym sensie słowa.

Popularne projekty i funkcje slotów online

Nic dziwnego, że są tak popularne, biorąc pod uwagę, że jest ich tak wiele z różnych producentów, we wszystkich temachlach i funkcjach, które integrują i trzymają gracze.

Automaty online są wykonane na podstawie wielu tematów i wzorów, które mogą pasować do różnych gustów. Gracze mogą znaleźć automat na bazie tematów filmowych, starożytnych legend, gwiazd muzycznych, popularnych bajki, przygody tematyczne gniazda i wielu innych.

Pomyśl o temacie i wierzę, że taki automat został już wykonany. Inną rzeczą, która odgrywa bardzo dużą rolę, a które omówimy dzisiaj, są funkcje, przez które automaty są sortowane w różnych kategoriach i typach.

Cechy, takie jak dzikie, bonusowe rundy, mnożniki, funkcja do podwójnej gier, kupują rundy bonusowe są decydującym czynnikiem w graczy przy wyborze gry na automat.

Dziś wyróżniamy kategorię automatów internetowych z rundami bonusowymi, w których wyjaśniymy, w jaki sposób funkcjonują rundy bonusowe i wykonujemy listę najlepszych automatów online z rundami bonusowymi w różnych tematach. Więc chodźmy

Najlepsze automaty online z rundami bonusowymi

Mając na uwadze, że tak wiele automatów online jest dostępne dla graczy, mogą być trudne do znalezienia najlepszych automatów z rundami bonusowymi. Dlatego zgromadziliśmy listę pierwszej dziesiątki poniżej, która obejmuje:

# 1 5 lwów – Slot z mnożnikami i do 25 Freespins w rundach bonusowych.

# 2.. sklep z owocami Megaways. – 6-bębny gniazda online z bezpłatnymi rundami spinów, które zaczynają od mnożnika X1.

# 3 Mumia wygrywa łowców Epirywarzy: Do 60 darmowych rund bonusowych i opcja zakupu bonusowej funkcji gry.

# 4 martwy lub żywy 2 – Trzy rodzaje rund bonusowych z szansą na zdobycie 2,500x Twojego zakładu.

# 5 Jurassic Park – 4 Różne typy rund bonusowych z 12 darmowymi spinami, z których każdy pochodzą z różnymi mnożnikami i dzikami.

# 6 Księga tatuażu 2 – Dołączono do 10 rund bonusowych i progresywnych jackpotów.

# 7 Mega Moolah – przez lądowanie 3 symboli rozproszonych, aktywacja bonusowa runda jest aktywowana, gdzie można uzyskać do 12 darmowych spinów

# 8 złota żaba pieniędzy – Uzyskaj do 30 darmowych spinów, które można zwielokrotnić do 400 razy w bonusie.

# 9 Księga Ra Deluxe – Książki są symbolem rozproszonym, który aktywuje bonusową grę z 10 darmowymi spinami i specjalnym rozszerzającym się symbolem dzikim.

# 10 Rainbow Jackpots Linie energetyczne – Kiedy trzy rozprasza się na bębnach, rundy bonusowe są aktywowane, w których masz szansę uzyskać do 60 darmowych spinów.

Jakie są rundy bonusowe w automacie online?

Runda bonusowa lub bonusowa gra na automatach online to specjalna funkcja, która daje graczom darmowe obroty aktywowane przez specjalne symbole zwane Scatters.

Większość automaty online wymaga trzech lub więcej symboli rozproszonych do aktywacji rund bonusowych.

Po lądowaniu 3 lub więcej łyżwiarzy grę trwa na nowym ekranie, a teraz każdy gniazdo ma inaczej zaprojektowaną grę bonusową.

W szczelinie Pragmatic Play 5 Lions, lądowanie 3 lub więcej symboli rozproszonych aktywuje grę bonusową oferowaną w aż siedem różnych typach.

Przykład typów darmowych rund bonusowych w gnieździe online 5 lwów.

Każdy typ oferuje inną ilość wolnych spinów i mnożników, które zwiększają całkowite wygrane na końcu rund bonusowych.

Podstawowe automaty online z wolnymi rundami oferują tylko jedną opcję bonusową z pewną liczbą bezpłatnych spinów.

Jaki jest symbol rozproszenia?

Rozproszenie to specjalne symbole, które pojawiają się na bębnach szczelin i mają funkcję aktywowania bonusowej gry.

Ponadto rozpraszacze nie mają innej funkcji ani nie liczą się jako symbole wartości w wysokości wpisów.

Lądowanie 3 lub więcej z tych symboli rozpoczyna bonusową grę z bezpłatnymi spinami, które można zwielokrotnić.

W książce symboli rozproszonych RA to książki.

Jak znaleźć darmowe automaty online z rundami bonusowymi?

Wszystkie gry na automatach z rundami bonusowymi można grać za darmo w kasynach online, polecamy na naszej stronie.

Więc jeśli szukasz darmowych gier online z bonusowymi rundami i nie wymaga pobierania Wystarczy wybrać jedno kasyno z naszej listy i odwiedź stronę gry, aby znaleźć żądany gniazdo i zacznij grać za darmo.

Nie musisz nawet zarejestrować, aby grać w te gry na automatach za darmo, możesz to zrobić jako regularny odwiedzający stronę internetową.

Wypróbuj automaty online za darmo z rundami bonusowymi w LEO VEGAS PLSINO ↓

Inne popularne automaty online z rundami bonusowymi