Cześć, dziś przynosimy Ci wiadomości o nowej grze do gry Królowa Crystal Rays stworzona przez Crazy Studio Zębów Wyłącznie do Microgaming Online Casino.

Queen of the Crystal Rays to Gra 6 na 4 bębna z maksymalnie 50 liniami płatniczymi i ewentualną wygraną ponad 2,500x początkowy zakład.

Gra została wydana przed kilkoma dniami i jest dostępna we wszystkich operatorach Microgamingu.

Jeśli jesteś niecierpliwy i chcesz zagrać tak szybko, jak to możliwe, powinieneś sprawdzić naszą listę Najlepsi operatorzy Mikrogamingu Dla graczy w Polsce i zacznij grać w królową gry Crystal Slot.

O królowej promieni kryształowych

Temat i projekt Królowej Crystal Rays są malowane na starożytnym tle z błyszczącymi klejnotami i świecącymi światłami z magicznie jaskrawo kolorowymi symbolami.

Dzikie, wolne spiny, bonus i funkcje, takie jak Crystal Ray, można znaleźć w Queen of the Crystal Rays Slot gry.

Zaczarowany i starożytny tło z świecącymi światłami, magiczne wizualizacje z mieszanką świecących świateł jest projektem i tematem tej wielkiej gry Slot.

Wkrótce będziesz miał okazję przeczytać szczegółowy przegląd tej gry w naszym przewodniku online w naszym przewodniku w kasynie online, a nowa gra do gier Crystal Rays gra za darmo lub na prawdziwe pieniądze.

Królowa opcji promieni kryształowych

  • Uruchomiona: 24.07.2019
  • Deweloper: Microgaming przez Crazy Tooth Studio
  • Cechy: Dzika, bonusowa gra, mnożnik
  • Rtp: 96.7%
  • Minimal bet: 0.2
  • Maksymalny zakład: 50.

Zagraj w Queen of the Crystal Rays