Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie słyszałeś o Backaratu online, ale nigdy wcześniej nie grałeś lub po prostu chcesz doskonalić swoją wiedzę i umiejętności bakaratu. Jeśli masz rację, przyszedłeś do właściwego miejsca.

Dziś prezentujemy Ci 5 wskazówek i sztuczek, z których będziesz bardziej doświadczony w tej wielkiej grze karcianej.

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorami, czy doświadczonym graczem, wiedza lub umiejętność zawsze może być udoskonalona. W następnym artykule udzielimy odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań, które są zadawane i ujawniają niektóre tajne sztuczki, aby stać się lepszym w grze Baccarat. Więc się rozpoczął!

Jeśli słyszałeś dla Baccarat, ale nie znasz zasad, które powinieneś sprawdzić nasze Przewodnik na Baccarat online gdzie można znaleźć wszystkie informacje o tej grze.

Ale w tym artykule koncentrujemy się na tych, którzy już znają zasady gry i po prostu chcą poprawić swoje umiejętności.

Jaka jest najlepsza strategia dla Baccarat?

Każdy gracz przed grą powinien pracować swoją taktykę i strategie. Tym razem zaprezentujemy Państwu 3 najlepszych strategii Baccarat dla PLs, których nauczyliśmy się od doświadczonych graczy hazardzistów i graczy bakaratami oraz to obejmuje:

Powinieneś uniknąć Zakłady: Zaleta domu zakładów krawatowych wynosi 15,75%!

Tie zakład w Baccarat czasami wygląda jak wspaniały zakład, ale jeśli sprawdzamy statystyki, to nie wygląda tak. Wypłata po atrakcyjnym zakładu krawatowym, ale krawędź domu wiązania wynosi 15,75%.

Jeśli spojrzymy na zakłady w miejscu 8 i 6, pochodzą z krawędzi domowej 1,52%, ale jeśli umieścimy nasze zakłady na dużym (lub Big & The House Edge automatycznie porusza się do 9,10%.

Ale to jest jeszcze lepsze niż jeśli umieścimy nasze zakłady na remisie.

Najlepszy zakład na Baccarat jest Bręka kotwicy.: Ten zakład ma przewagę domu w wysokości 1,06%!

Wielką rzeczą z Baccarat jest to, że zasady gry są bardzo wyjątkowe, i w przeciwieństwie do blackjacka online, nie masz opcji, aby grać przeciwko dealerem. W Baccarat masz możliwość umieszczenia wygrać graczy zakładów lub wygrać ręce bankiera.

Polecamy umieszczenie zakładów na ręce bankier, ponieważ przewaga domowa wynosi 1,06% i porównywana do ręki graczy, która wynosi 1,24%, jest znacznie mniej, co oznacza, że mamy lepsze szanse, aby wygrać.

Nawet różnica wynosi zaledwie 0,22%, nie powinieneś zignorować tego, ponieważ nawet różnica 0,01% w Blackjacku jest czymś, co powinniśmy zwrócić uwagę, gdy gramy na prawdziwe pieniądze w kasynach online.

Umieść zakłady na Pręka warstwy: Możesz zaoszczędzić do 5% Komisji Domu na zakłady bankierów!

Może nie jest tak świetny, ale zdecydowanie, ten zakład należy odejść na bok. Kiedy wygrywamy na ręce bankier, dom trwa 5% Komisji.

Dlatego zawsze powinieneś próbować wymieszać zakłady, a jeśli zdecydowałeś się zrobić, aby druga najlepsza opcja byłaby ręką gracza.

Inne dobre zakłady!

Właśnie pokazaliśmy Ci trzy najczęściejsze zakłady w Baccarat i wyjaśniliśmy Ci, który z nich jest najlepszy do zakładania. O postawie, powinieneś unikać tego, kiedy możesz. Dwa zakłady, które wyjaśniliśmy, że jesteśmy ręką bankierów, a gracze ręka, pierwsza i najlepsza, a najlepsza jest ręka bankierów, ale jeśli jesteś zmęczony oglądaniem bankierów wygrywających cały czas, możesz podzielić okrąg i umieścić zakład na rękę graczy.

Oczywiście są bardziej strategie oprócz tego, jak system strategii zakładów Martingale, ale jeśli grasz z Martingale, należy unikać zakładu bankierów. Ze względu na Komisję, że dom trwa każdą wygraną na rękę bankierów, więc jeśli grasz w systemie Martingale, powinieneś grać w rękę graczy.