Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie wiesz, że e-portfy Neteller i Skrill są najszybszymi metodami bankowymi do wycofania w kasynach online. W tym artykule będziemy dowiedzieć się w krokach, jak bez komplikacji podłączyć nasze konto bankowe ze Skrill lub Neteller.

Tutaj znajdziesz szczegółowy Recenzje szybkiego lub natychmiastowego kasyna wypłaty Witryny dostępne dla graczy z Polsce!

Jak utworzyć neteller i konto Skrill

 1. otwarty Neteller… lub Skrill.. Klikając na te linki
 2. Znajdź “Otwórz bezpłatne konto” na Skrill lub “Dołącz za darmo” na Neteller
 3. Ostrożnie wypełnij wszystkie szczegóły informacji
 4. Wprowadź swoje imię i nazwisko, które pojawia się na Twoich osobistych dokumentach. Dodaj swoją pocztę, której używasz regularnie, wprowadź swój numer telefonu i wybierz jedną z oferowanych walut. (Ważne: Nie będziesz w stanie zmienić waluty później)
 5. Wprowadź adres, który masz na swoim koncie bankowym. Dając prawdziwe informacje, jest kluczowym krokiem w procesie weryfikacji konta.
 6. Po zakończeniu informacji i weryfikację konta będziesz musiał zweryfikować adres pocztą elektroniczną lub telefonem. Zapisz wszystkie wiadomości, e-maile i kody bezpieczeństwa! Mogą być przydatne później.

Weryfikacja

Teraz, gdy otworzyłeś konto, musisz go zweryfikować, przesyłając kilka dokumentów. Bez weryfikacji konta jesteś w stanie tylko wpłacić pieniądze, ale nie będziesz mógł wycofać się z kasyn online lub innych usług bez pełnej weryfikacji konta.

Wymagane dokumenty do weryfikacji:

 1. Dowód tożsamości: Karta identyfikacyjna, prawo jazdy lub paszport. Zrób zdjęcie dowolnego z wymienionych powyżej dokumentów, aby Twoje imię jest widoczne i czytelne. Nazwa na twoich dokumentach i nazwa podana podczas tworzenia konta musi być zgodna, w przeciwnym razie weryfikacja nie zostanie przyznana!
 2. Dowód adresu zamieszkania: Oświadczenie bankowe (nie więcej niż 3 miesiące) prawo jazdy lub paszport. Prześlij dowolną z powyższych opcji. Ważny: Nie użyjesz tego samego dowodu tożsamości i adresu. (W celu wypełnienia weryfikacji bez komplikacji jak najszybciej, zaleca się przesyłanie licencji kierowcy i wyciąg bankowy lub paszport do twojego adresu zamieszkania, aby udowodnić swoją tożsamość)
 3. Możesz zostać poproszony o przesłanie zdjęcia swojej twarzy, która jest wyraźnie widoczna. Upewnij się, że obraz jest dobrej jakości)

Po pomyślnym złożeniu wszystkich dokumentów Twoje konto zostanie zatwierdzone w ciągu dwóch dni roboczych.

Jeśli zostaniesz odrzucony do weryfikacji z powodu błędu, nie martw się, ponieważ weryfikacja może być powtarzana liczne czasy.

O Skrill i Neteller

Skrill.. jest światowym e-portfelem, który pozwala swoim użytkownikom dokonywać płatności i szybko i bezpiecznie przenieść pieniądze online. Skrill został dostępny w płatnościach cyfrowych od 2011 r., Kiedy liczył ponad 120 000 kont prywatnych. W 2014 r. Przychody wyniosły 331 milionów dolarów.

Dziś Skrill liczy ponad milion prywatnych kont z ponad 500 pracownikami. Konta Skrill można utworzyć w jednej z 40 obsługiwanych walut, w tym dolarów Polsce. Firma ma siedzibę w Londynie.

Źródło: Skrill.com.

Dowiedz się więcej o Skrill

Neteller… to usługa e-portfelowa, która oferuje swoim klientom bezpieczne i szybkie przelew pieniędzy przez Internet. Neteller został założony w Polsce w 1999 r. I rozpoczął przetwarzanie płatności hazardowych online w lipcu 2000 r. Neteller akceptuje 26 walut światowych, w tym dolara PL.

Użytkownicy mogą również zamówić kartę Neteller Plus i wycofać pieniądze bezpośrednio z bankomatu. Neteller jest uważany za najszybszą metodę bankowości do wycofania pieniędzy z internetowych miejsc hazardowych.

Źródło: Neteller.com.

Dowiedz się więcej o Neteller

Źródła:

 • https://en.wikipedia.org/wiki/Neteller
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Skrill
 • https://www.neteller.com
 • https://www.skrill.com

Miłego dnia!