Jak zwiększyć lub zmaksymalizować wypłaty pokies w kasynach online to pytanie, które gracze pytają cały czas. Online Pokies lub Slots to niesamowita opcja rozrywki podczas odtwarzania za darmo i są równie ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem podczas gry na prawdziwe pieniądze. Ale jak wygrasz? Lepsze pytanie, jak zmaksymalizować wypłatę?

W skrócie, Online Pokies to gry Chance, a wyniki wygrane / przegrane są losowo określone. Oznacza to, że nie ma mowy, aby grać w określonym szczelinie, zapłaci więcej niż zaprojektowany do zapłaty.

Więc jak dokładnie maksymalizujesz wypłaty pokies? Cóż, wszystko sprowadza się do twoich wyborów pod względem wybranych gier i jak zakładasz.

Zacznijmy od grach, które grasz w kasynach online Pokies.

Wysoki zakład vs. Niski zakład

Online Pokies o wyższych wyznań monet zazwyczaj mają wyższe wskaźniki zwrotu.

Od niektórych opublikowanych statystyk w Polsce, 1 cent denominacja monet będzie miała szybkość zwrotu w zakresie od 84% – 87%. Na drugim końcu nominał monety 5 dolarów będzie miał około 94% -97% procent zwrotu zwrotu. Oto awarię

Kwota nominałów monet Stawka zwrotna (%)
1 cent. 84-87.
5 centów. 88-90.
25 centów 90-93.
50 centów 91-94.
1 dolar 93-95.
5 dolarów 94-97.

Są to średnie krajowe, które mogą różnić się od jednego stanu do innego i jednego kasyna do następnego. Ale aby mieć wyraźniejszy obraz, spójrzmy na procent zwrotu.

Kwota nominałów monet Stawka zwrotna (%)
1 cent. 92.16
1 cent progressive. 82.74
5 centów. 95.26
25 centów 93.39
50 centów 93.29
1 dolar 94.23
5 dolarów 96.07

Pokies wideo oferowane w kasynach na bazie Polsce wynagradzają wyższe niż średnia, jeśli chodzi o 1 cent i 1 cent progresywny, a także 5 centów gier. Porównanie obu stawek zwrotnych, oczywiste jest, że będziesz miał wyższe stawki wypłaty, jeśli grasz pokies z wyższymi nominałami w porównaniu z niższymi wyznańami.

wziąć z dala:

  • Wyższa denominacja pokies płaci wyższa niż pokiewie niska denominacji.
  • Im wyższy odsetek zwrotu, tym większe ryzyko. Weź przypadek, w którym stracisz zakład 20 monety, w 1 cenowych pokiesach z szybkością powrotną w wysokości 87%; To znaczy, że straciłeś 2,6 centów. Jednak z 5 cenowymi pokiemą, która ma wskaźnik zwrotu w wysokości 90%, twoja strata będzie 10 centów.
  • Warto również zauważyć, że gdy umieścisz zakład jednej monety na linię na 20-liniowych pokiesach online, będziesz obstawiać 20 centów na Penny Pokies, ale 1 $ na 5 centów Pokies.

Z tymi punktami na uwadze twoją decyzję o tym, jak wiele postanowienia powinna opierać się na twoim banku. Jeśli pracujesz z budżetem rozrywki, pokies wyższej nominalizacji będą najlepszą opcją, aby zmaksymalizować zwrot pieniędzy. Jednak z ścisłym budżetem jest tylko mądry, aby trzymać się niskich wyznań. Jedyne kwoty zakładu, które wygodnie przegrasz.

Jak wspomniano wcześniej, możesz zmaksymalizować wypłaty pokies według swoich wyborów pod względem wybranych gier i jak zakładasz. Ponieważ omówiliśmy już zwiększenie wypłat na podstawie rodzaju gier, zarys po koncepcji “Jak zakładać zakład”.

Jak zakładasz może być oparty na:

  • zakłady maksymalne monety
  • zwiady postępy

Zwiększenie wypłat na podstawie tego, jak grasz

Dzięki niemal wszystkie 3-mechaniczne bębny wideo Pokies wideo masz wyższy procent zwrotu, gdy zakładasz na maksymalne monety.

Zakłady maksymalne monety

Jednak różni się to od 5-bębnowych pokies wideo. Idealnie, płatna jest proporcjonalna od góry do dołu, co oznacza, że nie będzie żadnej korzyści z tytułu maksymalnych monet zakładów, ponieważ będziesz miał tę samą zwrot pieniędzy, niezależnie od tego, czy zakładasz jedną monetę na linię lub pięć.

Postępy harcerstwa

Niektórzy gracze były kolejno w harcerskich maszynach Pokies z progresywnymi jackpotami. Aby to zrobić, musisz odwiedzić kasyno i zapoznać się z punktami wyjścia dla progresywnych jackpotów i spróbuj określić, kiedy trafi dalej. Jednak analizy te wymagają częstych wizyt w kasynie.

Większość graczy, którzy udało się w tej strategii, nie zakłada, kiedy jackpoty są niskie, ale zawsze skierowane do gry w tabelach wysokich wynagrodzeń, które pomagają zmaksymalizować swoje stawki zwrotu.

jest jednak warto zauważyć, że zakłady jackpot nie zwiększa szans na uderzenie w jackpot. niemniej jednak, podnosi średnią wypłatę, gdy wygrywasz.

We wszystkich przypadkach zwiększenia wypłaty pokies, zawsze powinieneś pamiętać o zakładce na podstawie twojego bankrolla!

Miłego dnia!