Chociaż niektórzy mogą korzystać z hazardu z różnych powodów, takich jak zdobywanie dodatkowych pieniędzy lub zabawy, dla innych stało się problemem i nie mogą żyć bez niego.

Jeśli chodzi o Australię, hazard jest częścią mieszkańców w tym kraju zwanym PL.

Nikt nie może przewidzieć, kto staje się uzależniony do hazardu, ale gdy zachowanie może być dłużej kontrolowane, staje się uzależnieniem, a to jest to, co stało się z PL.

PL spędza dużo pieniędzy na branży hazardowej więcej niż kilka innych ważnych sektorów; z większością pieniędzy umieszczanych w maszynach pokie.

Ile PL spędza na hazardie?

W ubiegłym roku PL w Polsce wydał 648 USD na hazard, co było wzrostem o wartości 49 mln USD z poprzedniego roku bez uwzględnienia wzrostu i inflacji populacji.

Wśród sześciu kasyn w Polsce wydano 580 mln USD, a cztery z tych kasyn miały rekordowe lata.

Według Auherend All Stowarzyszenie Polsce wydał 2,4 mld USD na hazard.

Według dyrektora Dyrektora Centrum Badań Hazardu i Uzależnień, profesor Max Abbot Ta kwota została przyczyniona o połowę do dwóch trzecich uzależnionych graczy, którzy zrezygnowali z hazardu, ale potem wróciła do nawyku.

Również migranci z Wysp Pacyfiku i Chin, którzy byli nowe w branży hazardowej, stały się uzależnione i przyczyniły się do wzrostu.

Według Departamentu Spraw Wewnętrznych największa kwota pieniędzy została wydana na pokies, które są maszynami bez gier. Całkowita kwota wydana wynosiła 85 mln USD.

Wiele szkód spowodowany problemem z hazardami z maszyn pokie pozostał taki sam przez ponad dekadę w Polsce, zmniejszający się trend wydatków nadal dlatego, że urzędnicy zwiększyli swoje działania redukcji problemów na tych maszynach.

Kiedy hazard nie jest już nieszkodliwą zabawą, staje się Problem Hazard..

Według dyrektora Dyrektora Hazardu Gamblingu i Osidics Center, profesor Max Abbott, pieniądze z hazardu zmniejszyły się o 20 procent w ciągu 15 lat, niezależnie od szkody spowodowanej przez hazard pozostający taki sam.

Również była niewielka różnica w wysokości 4 $ w pieniędzy wydanych przez każdą osobę na tych maszynach w zeszłym roku. To jest od 242 do 238 USD każdy.

Ile spędza się na hazardie online?

W Polsce około 350 mln USD spędza się przez PLs w hazardie online każdego roku!

Te pieniądze pochodziły z różnych gier, takich jak zakłady zakładów sportowych i wyścigowych, których wzrost jest również przypisywany z udanych kampanii marketingowych podczas meczów piłki nożnej Pucharu Świata i innych wydarzeń.

2020 statystyk

Według Rnz, figury dla 2022 wykazały, że odpowiednik każdy kiwi spędza około 572 PLN w sprawie hazardu, podzielony na PLN 128 w Casinos, PLN 160 w Lotto, 80 PLN w PATKAi spędza się ogromny 204 PLN na pokies.

A co z zyskami z Pokies?

Według Departamentu Spraw Wewnętrznych znany również jako (Te Tari Taiwenua), zyski z Pokies wzrosły o 116 procent po usunięciu ograniczeń blokady z poziomu Coronavirusa Covid-19.

Było to w wysokości 130 661 758 USD w kwartale czerwiec.

We wrześniu ludzie zyskali dostęp do klas czterech obiektów, które zostały zamknięte przez siedem do ośmiu tygodni, a to uniosło kwartał liczby więcej niż te z czerwca przez ostatnie pięć lat.

Zysk w kwartale 2022 września wyniósł 8,1% wyższy niż prognoza; w oparciu o 2022 marca i wzory hazardowe historycznie.

Umieszczenie regionu Auckland z powrotem do COVID-19 Lockdown Level 3 wpłynęło na figury.

Departament Spraw Wewnętrznych (Biuro Wiejski) jest Regulator do hazardu Odpowiada za uwolnienie statystyk kwartalnych, więc jako sposób na zwiększenie odbiorców użytkowników, zapewnia więcej szans na zrozumienie, że ludzie rozumieją sektor hazardu, który jest szeroki.

Podsumowując, hazard jest zwykle nieszkodliwy i zabawy, ale jeśli zamienia się w uzależnienie, staje się problemem, który może nie być łatwy do pokonania.

Jest z tego uzależnienia, że otrzymuje inne problemy, które mogą być psychologiczne, fizyczne i społeczne. Może to być nie tylko problem dla KIWIS Polsce, ale także dla innych narodów.