Żadna oferta czy transakcja jest Kasyno na żywo teleturniej. Uruchomiony przez Evolution Gaming w partnerstwie z endemolem.

Jest to niezwykle ekscytująca gra, która odtwarza dreszcz popularnej oferty telewizyjnej lub bez transakcji. W komplecie z aspektami RNG i mnożnikami, które pozwalają graczom wygrać duży.

Ta kompletna oferta lub No Deal Live Review będzie spojrzeć na funkcje gry i wypłaty. Rozgrywka, a także gdzie można grać w ofercie lub bez transakcji na żywo. Więc powiesić tam, ponieważ sprawy mają się interesować.

Co jest transakcją lub nie ma transakcji?

Deal Look Live to nowy pokaz na żywo, który jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. To był pierwszy teleturniej być dostępny przez całą dobę.

Stoi czy nie

Jak grać na ofertę lub nie ma transakcji na żywo

Deal lub No Deal Live to gra o różnych poziomach. To pozwala graczom zakwalifikować się do różnych rund, aby wygrać najlepsze nagrody. Wszystko zaczyna się od rundy kwalifikacyjnej.

To odbywa się elektronicznie na ekranach graczy. Odbywa się bez zaangażowania od gospodarza na żywo.

Runda kwalifikacyjna

Po umieszczeniu zakładów. Gracze będą mogli obracać 3 sklepienie bankowe, mając nadzieję na wyrównanie segmentów złota. Spowoduje to zakwalifikowanie ich do następnej rundy.

Gracze będą musieli również wybrać jeden z 16 teczek zawierających największą nagrodę. Gracze mogą dodatkowo ustawić koło przed obwojeciem sklepienia. Ma to pomóc im zwiększyć swoje szanse na kwalifikacje, zakładając trochę dodatkowych:

  1. Tryb normalny – Wszystkie trzy bębny muszą być dopasowane (będzie to kosztować swój zakład w wartości nominalnej)
  2. Łatwy tryb – Jedna bębna nie będzie wolna wymaga, abyś określić tylko dwie inne bębny. Poprawa szans na kwalifikacje trzy razy.
  3. Bardzo łatwy tryb – To zamyka dwie bębny, dając najlepszą szansę na kwalifikację i kosztuje dziewięć razy wasz zakład.

Pieniądze znalezione w walizce będą równe oryginalnym zakładem gracza (jeśli kwalifikuje się) z rundy. Ponadto mnożnik przypisany do każdej teczki. Nagroda pieniężna w zwiększonej walizce może być warta do 500x oryginalny zakład.

Górna runda

Runda doładowa nagrody zaczyna się po zakwalifikowaniu. W tej rundzie uczestnicy wybierali teczkę, aby umieścić więcej pieniędzy i obracać koła.

Mogą również zwiększyć swój zakład o 5x do 50X w dowolnym walizkach.

Deal lub brak gry bonusowej

Deal lub No Deal Live Bonus gra pociąga za sobą otwarcie 16 zapieczętowanych podobnych walizek zawierających różne sumy pieniędzy. Gracze będą musieli wybrać jedną walizkę.

Trzymaj się, aż zawartość tej walizki nie jest otwarta na końcu gry.

Odtwarzacz przechodzi, aby otworzyć pozostałe 15 przypadków jeden po drugim. Następnie ustal, czy akceptować określoną ilość gotówki Bankiera.

Lub jeśli warto wziąć szansę na wyższą nagrodę pieniężną ukrytą w walizce.

Deal lub brak transakcji na żywo i wypłaty

Najwyższa nagroda w ofercie lub żadna umowa jest 500 razy większa niż oryginalna inwestycja. Ale pamiętaj, że jest to podniesiona gra z małymi szansami na wygranie najwyższej nagrody.

Jeśli jednak zaakceptujesz ofertę bankiera. Otrzymasz gwarantowane wypłaty, dlatego powinieneś rozważyć wzrośnie, jeśli jest więcej niż 2x twój stawka.

Transakcja lub żadna umowa na żywo miały ogólny RTP o 95,42%.

Deal Lub Brak Deal Gameplay Podsumowanie

Aby konkurować o podstawowej koncercie gry, gracze muszą obracać trzy-bębnowe koło do sklepienia bankowego. I dopasuj segmenty złota w terminie.

Każdy spin zwiększa ilość pieniędzy w torbie górnej o 75x-500x zakład gracza.

Aby zapewnić otwartość, gracze mogą wybrać dowolne z 16 teczek, aby być najcenniejszą teczką. Dawniej gracze odblokowali drzwi skarbca bankowego.

Mogą przejść do koła górnego, gdzie zwyczaj jest ponownie tykający. Gracze mogą teraz zdecydować, aby dodać 5x-50x swoich udziałów w ilości pieniędzy w dowolnym tecizie.

Inna gra pokazuje grę, jeśli lubisz ofertę lub nie ma transakcji na żywo

Jeśli doceniasz pokazy na żywo na żywo Evolution. Gorąco polecamy, aby wypróbować kilka innych gier, które studio stworzyło.

Gorąco polecamy następujące informacje na poziomie rozrywki i ewentualnej wypłaty:

Udaj lub nie ma transakcji na żywo – nasz wniosek

Udaj lub żadna umowa nie jest najlepszą grą na żywo natury pokazać z różnych powodów. Aby rozpocząć, runda kwalifikacyjna jest podobna do gry bonusowej na slot.

Nie potrzebuje żadnej interakcji z gospodarzem. Po drugie, ponieważ rundy są tak krótkie, jest mało czasu na budowanie napięcia.

Wreszcie, RTP jest słaby w porównaniu z innymi graami w kasynie na żywo, takich jak na żywo blackjack i ruletka. Jeśli to zrobisz, zdecyduj się grać na ofertę lub nie ma transakcji na żywo.

Poprawiamy się tak dla przyjemności i bycie świadomym poziomem ryzyka, który chcesz założyć.

Pudełko o wysokiej wartości może rzeczywiście zapłacić 500x swój udział, ale musisz mieć szczęście.

Jest bezpieczny, aby wywnioskować, że umowa lub gra bez transakcji wzywa zarówno do szczęścia, jak i talentu. Jest to przypadkowi, które pudełko wybierasz, ale podejmowanie decyzji o ofercie Bankiera będzie potrzebować pewnej wiedzy.

Stwierdza to transakcję lub brak transakcji na żywo. Mamy nadzieję, że znalazłeś wszystkie informacje, których szukałeś i że jesteś zadowolony.


Często Zadawane Pytania