Megaways Slots to ekscytujące gry szczelinowe, które działają na wysoce innowacyjne mechanik Megaways.

Mechanik wykorzystuje losowy modyfikator bębnowy, który zmienia ilość symboli pojawiających się na bębnach, dając gracza do 117 649 liniowych.

Megaways został wprowadzony w 2015 r. Przez dostawcę oprogramowania, duży czas Gaming, gdy wydał grę Smok Born Slot.

Jak działają gry na gnieździe?

Znaki megaways mogą wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości są dość proste. Normalne gniazdo Megaways ma 6 bębnów z maksymalnie 7 symbolami pokazującymi na każdej szpuli.

Ilość pojawiających się symboli jest losowo określona przez mechanik Megaways. Może to wygenerować do 117,649 zwycięskich sposobów, gdy wszystkie kołowrotki wyświetlają maksymalną ilość symboli.

Dzięki megaways precyzyjnej liczbie wyładowców w spin jest nieznany, co w jakiś sposób zmienia zwycięskie szanse. Poza tym kołowrotek może mieć od 2 do 7 symboli, co oznacza, że istnieje wiele możliwości lądowania wygranych kombinacji.

Jednak nie wszystkie szczeliny dają 117 649 liniami. Na przykład Heroes Hunt Megaways oferuje tylko 46,6656 liniami.

  • Megavays Mechanic jest wynalazkiem przez duże gry
  • Megaways Slots oferują do 117,649 linii, gdy wszystkie bębny są wypełnione symbolami.

Wygranie na megaways

Wygrana na megaways gry na automatach nieco różni się wygraną na normalnym. Zamiast wyrównania symboli na określonej linii wypłaty, wystarczy zorganizować identyczne symbole na sąsiednich bębnach, aby utworzyć zwycięską kombinację.

Symbole muszą być ułożone z lewej strony na prawą stronę, po drugiej.

Normalnie będziesz musiał lądować symbole na co najmniej 3 bębnach, aby wygrać, począwszy od pierwszej szpuli.

Rozmiar i dokładne umieszczenie symbolu na rolce nie ma znaczenia. Jednak ilość symboli na każdym kołowrotku jest kluczem do obliczania wypłaty, którą otrzymasz przyznanie.

Obliczanie megaways gniazda sposobów wygrania

Prawie wszystkie megaways Gniazda wyświetlą liczbę liniowych na ekranie. Jest to bardzo pomocne od momentu śledzenia obliczeń może być dość trudne.

Jeśli jednak chcesz chrupnąć liczby, możesz to rozwiązać. Aby uzyskać całkowitą ilość wysokości linii, po prostu pomnożyć ilość symboli w każdej szpuli przeciwko sobie.

  • Aby stworzyć zwycięskie kombo, identyczne symbole muszą być ułożone na sąsiednich bębnach rozpoczynających się od pierwszej bębna
  • Ilość symboli jest bardzo ważna przy obliczaniu wypłaty, którą należy podać
  • Całkowita kwota zwycięskich sposobów jest obliczana przez pomnożenie ilości symboli w pierwszej bębna z kwotą w kolejnych bębnach

Na przykład, jeśli wszystkie 7 symboli pojawiają się na wszystkich sześciu bębnach, najpierw pomnożysz siedem symboli na pierwszej bębna z siedmioma symbolami na drugim bębna (7 × 7 = 49). Następnie pomnasz ten wynik za pomocą symboli na trzecim bębna (49 × 7 = 343). Będzie to kontynuowane jako: (343 × 7 = 2,401), (2,401 × 7 = 16,807), (16,807 × 7 = 117,649).

Megaways Funkcje bonusowe

Chociaż megaways jest już spektakularny, mechanik nadal zawiera specjalne funkcje, aby przyprawić rzeczy.

Pierwszą funkcją jest kołowrotki kaskadowe. Dzięki tej funkcji, za każdym razem, gdy tworzona jest zwycięska kombinacja, symbole znikające i nowe wydają się ich zastąpić.

Nowe kombinacje są następnie ponownie obliczane, z dodatkowymi zwycięstwami do twoich zarobków.

Drugą cechą jest nieograniczony mnożnik, który jest zwykle aktywowany podczas gry bonusowej.

Zazwyczaj ta funkcja rozpoczyna się od 1xa wartość na początku i wzrasta o 1x w każdej kolejnej zwycięstwie. Wartości mnożnikowe mogą wzrosnąć do 20x lub nawet 30X, stąd dzięki bardzo ekscytującej działaniu w grze bonusowej.

Gdzie można grać na automatach Megaways?

Słok megaways Gry nadal rozbijali rekordy Igaming w kółko. Z tego powodu większość hazardowych stron internetowych.

Poza tym wiele kasyn online obejmuje również gniazda Megaways od innych licencjonowanych dostawców. Jednak te gry znajdują się te gry na platformach hazardowych online i niestety nie w kasynach lądowych.

Najlepsze kasyna online z Big Time Gaming Slots (Znaki megaways)

Najlepsze gry na automat Megaways

Z dużą ilością megaways szczeliny, wybierając jeden, może być bardzo żmudnym procesem.

Jednak niektóre z Najlepsze sloty dostępne w wiele kasyn obejmują królewską miętę, białego królika, medusa megaways i mistyczne Mandy Megaways. Tytuły te są nie tylko wśród najbardziej popularnych, ale mają również wysokie stawki RTP.

Co dalej na megaways?

Z listą ponad 100 tytułów, jest bezpieczny, aby zapewnić, że Megaways Mechanic jest tutaj, aby zostać.

BTG, marka za pomocą tej technologii licencjonowała teraz do kilku innych wiodących studiów oprogramowania na świecie.

Oznacza to, że powinniśmy oczekiwać więcej wersji, ponieważ dostawcy dążą do utrzymania wzrastającego popytu.