Strategia Paroli jest bardzo popularnym systemem zakładów. Od dawna był około. Jego pochodzenie pochodzi z ponad wieku, ale czy nadal działa? Poniżej przedstawimy Ci odpowiedź na to pytanie i dowiemy się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym systemie zakładów.

Paroli jest pozytywnym systemem zakładów progresji. Eksperci uważają, że najlepsze strategie zakładów są pozytywnym postępem. System ten ma również na celu pomóc hazardzistom maksymalnie swoim zyskiem. Argument wśród innych graczy jest gwarancją, że ta strategia działa. Jeśli popłynąłeś Paroli na odwrotną Martingale, oczekuje na ciebie kompleksowe rozróżnienie.

Po pierwsze, sprawdźmy historię strategii Paroli.

Ponieważ nie jest to klasa historii, nadszedł czas, aby skupić się na tym, jak wykorzystać tę strategię zakładów, aby zarobić trochę pieniędzy.

Jak działa system bukmacherski Paroli?

Ten system dąży do pomagania graczom zmaksymalizować swój zysk i zmniejszyć ryzyko utraty. Stara się zachęcić małe zwycięskie smugi, podwajając zakład bazy trzy razy. System ten nie jest bogaty szybki rodzaj strategii, a raczej wspiera spójne wygrane w małych bitach. Poniżej jest jak działa;

Zasada jeden

Oczekuje się, że gracze mają stałą kwotę jako ich początkowy zakład. Najlepszym sposobem na ustalenie pierwszego zakładu jest posiadanie budżetu.

Ile zamierzasz wydać pomoże Ci określić bazę lub pierwszy zakład.

Nie pozwól, aby twój pierwszy zakład przekroczył 5 procent swojego bankrolla lub 2 procent. Na przykład, jeśli Twój budżet wynosi 50 USD, zakład bazy może wynosić 5 USD lub 2,5 USD.

Zasada dwa

Kiedy wygrasz swój pierwszy zakład, stecz podwójny zakład bazy. Zakładając, że stawał 5 $ jako zakład bazy i wygraj, oczekuje się, że stawiałeś 10 USD na następny zakład.

Rządzić trzy

Jeśli stracisz zakład, oczekuje się, że wrócę do zakładu bazy. Na przykład, jeśli stawisz 10 $ i przegrywa, wróć do pierwszego zakładu (to 5 $ od naszej ilustracji w ten sposób).

Rządzi cztery

Jeśli szczęście uśmiecha się do ciebie trzy kolejne czasy, po prostu wróć do zakładu podstawowego. Na przykład, jeśli stawiałeś 5 $, 10 $ i 20 $ na trzy kolejne zakłady i wygrać, wróć do bazy bazy.

System bukmacherski Paroli – proste wyjaśnienie

Czy działa system zakładów Paroli?

Nie ma wątpliwości, że system bukmacherski Paroli spada w najbardziej funkcjonalne strategie zakładów. Czy jest jakaś gwarancja, że cały czas działa? i

t trudno powiedzieć. Jednak badania wykazały, że ledwo można znaleźć każdą strategię, która zawsze zapewni Ci 100 procent.

Czy Paroli jest jak każda inna strategia? Nie, nie jest. Jedną rzeczą, która jest bardzo jasna w tym systemie, jest to, że poziom ryzyka jest minimalny w porównaniu z innymi strategiami.

Czy to nie wystarczy, aby stwierdzić, że działa? Może, ale miej twarz, ponieważ Paroli jest bezpieczniejsze, mniej ryzykowne i łatwe w użyciu.

Hazard samodzielnie to ogromne ryzyko, więc dając tę strategię próbę nie jest zły pomysł. Wystarczy przejść palce i miej nadzieję, że matka szczęście uśmiecha się do ciebie.

Zalety systemu zakładów Paroli

  1. Jest to prosta i prosta strategia zakładów
  2. Ryzyko straty jest minimalne, podczas gdy prawdopodobieństwo uderzenia ogromnych wygranych jest wyższe
  3. Maksymalizuje potencjał zysku wygranej trzy razy
  4. Jest w stanie pracować niż inne strategie zakładów
  5. Chroni twoje wygrane
  6. Może być używany na innych grach oprócz ruletki

Wady systemu zakładów Paroli

  1. Nie ma gwarancji, że wygrasz trzy smugi
  2. Możesz także stracić dużo pieniędzy, jeśli twój zakład jest bardzo wysoki
  3. Bez względu na to, jak piękna ta strategia wygląda, krawędź domu może nie pozwolić Ci wygrać żadnego zakładu

Historia systemu zakładów Paroli

Wygląda na to, że jest tak wiele kontrowersji wokół historii tego zakładu. Niektórzy uważają, że Blaise Pascal stworzył Paroli. Blaise był wynalazcą koło ruletki.

Podczas gdy inni twierdzą, że ten system został sformułowany przez Victor Bethell. Pascal opublikował książkę o nazwie “Monte Carlo Anecdotes i System of Play”.

Inni uważają, że ta strategia jest znacznie starsza. Niektórzy eksperci twierdzą, że jego pochodzenie może śladować do 16th. stulecie.

Blaise Pascal – wynalazca systemu zakładów Paroli i koła ruletki.

Streszczenie

Profesjonaliści zawsze powiedzą ci za pomocą Strategia zakładów w kasynie nie jest pełnym dowodem, że wygrasz zakłady. Zamiast tego doradzilibyście do strategii, które pozwolą Ci bardzo dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi.

Czy strategia Paroli pomaga graczom zarządzać swoimi pieniędzmi? Tak. W jaki sposób? Nie zachęca do gonii. Zamiast tego zasada trzecia strategii Paroli zaleca, aby wrócić do zakładu bazy.

Ta strategia zakładów nie jest idealna, ale eksperci polecili go jako najbezpieczniejsze. To nie tylko proste, ale łatwe do zrozumienia.

Będziesz ryzykować tylko niewielką ilość wygranych za pomocą tej strategii. Bardzo mało prawdopodobne jest stracisz cały swój bankroll za pomocą strategii Paroli.

Jednak bez względu na to, jak imponująca ta strategia wydaje się, że nie jest to zapewnienie, że zawsze wygrasz. Stawka odpowiedzialnie.

Często Zadawane Pytania

Źródło:

  • https://www.wikihow.com/Practice-Roulette-Strategy