Starożytny Egipt Inspirowany online Pokies są bardzo znani i popularne wśród graczy na całym świecie, a więc w Polsce. Istnieje wiele odmian, jeśli chodzi o tematy. Symbole i projekty. Najbardziej popularnych dostawców gier starożytnego Egiptu Inspirowane Pokies online są zdecydowanie netto, Microgaming i słynną książką Pokie Dead, Graj N ‘Idź.

Mumski, Pharaos i Scarabs są bardzo interesujące z taką tajemniczą historią, byli i zawsze zostaną wymienione wśród ludzi. Nawet nie jest tak nieodkryte tajemnice, znamy niewiele rzeczy, na przykład, że wymyślili naszą 365 rok kalendarza, a jak nie wspominać, że faraos zbudował tak wiele piramid i zabytków.

Hazard jest również tajemniczy, ponieważ nie wiemy, co się stanie dalej, możemy tylko odgadnąć wynik karty, kości, kulki ruletki lub maszyny Pokie, tak jak widzimy wiele domysłów o starożytnym Egipcie.

Może z tego powodu mamy tak wiele starożytnych Egiptów Online Pokies Oferowane nam W kasynach online przez popularnych dostawców gier. Dziś wybraliśmy Top 5, które są inspirowane starożytnym Egiptem, więc bez dalszych ADO, przejdźmy do listy.

Top 5 starożytnych inspirowanych Egipt online Pokies online

Poniżej wymieniliśmy 5 najlepszych użytkowników Egiptów inspirowanych online, zgodnie z naszym zespołem eksperckim, który przeprowadził badania i wymyślił tę listę.

# 1 książka martwych

Book of Dead jest Ancient Egipt Inspirowany gniazdo gry z gry N ‘Go. RTP z gry wynosi 96% i ma wspaniałe funkcje, takie jak dziki, rozproszenie, mnożnik, bezpłatne spiny, bonus i opcję gry (podwójne wygrane). Poniżej znajduje się link, możesz przeczytać naszą książkę Dead Review i wypróbować go w kasynie online za darmo lub na prawdziwe pieniądze.

Książka Dead Review

# 2 dolina bogów

Dolina Bogów jest online Pokie, którą wymieniliśmy na drugim miejscu ze względu na jego świetny projekt, grafikę i funkcje. Ten internetowy Pokie został uruchomiony w 2017 roku przez Szwedzką firmę Yggdrasill. Ta gra ma RTP 96,2% i oferuje funkcje, takie jak darmowe spiny, dzikie, rozproszone i inne. Zmienność gry wynosi 67, a maksymalna zwycięstwo wynosi 580 000 monet. Przeczytaj więcej o tej grze w naszej przeglądu poniżej.

Dolina przeglądu bogów

# 3 zagładenie Egiptu

Doom of Egypt to kolejna świetna gra w grę N ‘Idź z faraonami Amenhotep, Thutmose i Ramses, a Egipski Bóg martwych Anubis nie jest resztki. Pharaohs Ramses, Amenhotep i Thutmose wrócili z zmarłych z Bogiem Nieżywych, Anubis. Gra jest wyposażona w 5 bębnów i 10 linii płatniczych z funkcjami, takimi jak opcja hazardowa, dzikie, wolne spiny rozproszone i inne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym świetnym online Pokie inspirowanym starożytnym Egiptem, należy przeczytać naszą recenzję poniżej.

Przegląd doomu Egiptu

# 4 Magia Sahary

Magia Sahary została uruchomiona w 2019 r. Przez dostawcę gier Microgaming. RTP z gry to 95,29%, a pokie oferuje takie, jak dziki, bezpłatne spiny, mnożnik i rozprasza. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, powinieneś zdecydowanie sprawdzić recenzję pod poniższym linkiem.

Magia Sahary.

# 5 Księga ATEM

Księga atem jest kolejną doskonałą edycją Online Pokie inspirowany starożytnym Egiptem. Gra ma 5 bębnów i 10 linii płatniczych z funkcjami takimi jak dziki, wolne spiny i dzikie. RTP z gry wynosi 96,45%. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze Sprawdź naszą książkę recenzją ATEM poniżej.

Rezerwuj Review

Nowy wydany

Gry online Pokie są wydawane regularnie przez wielu dostawców gier z branży Igaming, zaktualizujemy tę listę dzięki nowym grach poniżej:

  • Nowa gra “n go pokie Świt Egiptu. To jest bardzo zainteresowane i warte spróbować.
  • Netent rozpoczął się w 20 maja nową grę na slot przez nazwę Bogowie złota.

Mamy nadzieję, że cieszyłeś się tym artykułem i znalazłeś swoją ulubioną grę Pokie, która jest inspirowana starożytnym Egiptem.