Wielu regularnych graczy w kasynie online znają słowa takie jak RTP – powrót do procentu odtwarzacza, krawędzi domu, wariancję lub zmienność, ale także większość z nich nie jest w pełni świadoma tego, jak faktycznie działa i nie rozumie za nim matematyki.

Jeśli chodzi o matematykę, wszyscy gracze uważają go za nudne i skomplikowany temat, ale musimy zrozumieć, że każda informacja matematyczna, których dowiadujemy, może być przyzwyczajona do naszej korzyści w grach kasynowych.

Dziś będziemy postarać się wyjaśnić, jaką jest wariancja i zmienność i jak najlepiej wykorzystać go na naszej korzyść podczas gry w kasynach online.

Czym jest wariancja w Pokies?

Wariancja lub zmienność w kasynach online jest również znana jako “Lady Luck”. Wariancja faktycznie mówi nam, jak łatwo będzie dla nas odejść od Krawędź domowa.

“Powrót do gracza – RTP” i “krawędź domu” są zasadniczo dwiema różnymi bokami tego samego układu. Jeśli krawędź domu jest niska, prawdopodobnie RTP będzie wysoki i odwrotnie.

Jak zidentyfikować wariancję?

Podczas gry online, wariancja pokie można łatwo zidentyfikować. Niskimi wariancją Pokies daje Ci wygrać częste, ale mniejsze wygrane, podczas gdy odwrotnie jest odwrotnie w przypadku średniej i wysokiej wariancji pokies.

Jednym z najczęściej używanych sposobów poznania wariancji pokażeń online jest zobaczyć go za pomocą karty informacyjnej, która otwiera się po kliknięciu przycisku Informacje.

Prowadzi to do wypłat, gdzie pięć rodzajowych wypłat, które zwykle około 500X identyfikują gniazdo lub Pokie jako wysoką wariancję.

Oprócz tego, że średnia do wysokiej wariancji Pokies jest identyfikowana, ponieważ ich linie płac są ukarane grzywną, a także wtedy, gdy ich zakłady można obniżyć do niewielkiego stopnia.

3 różne poziomy wariancji

Aby wygrać dużą nagrodę od Pokiego online, musisz szukać gniazda o wysokiej wariancji.

Jak wspomniano wcześniej, RTP gry są obliczane po nieograniczonej liczbie obrotów.

Tak więc Gry o wysokiej powrocie oznaczają, że masz większe szanse wygranych, a także uwalnia się od niepokoju ds. Wynagrodzenia o swoich wypłatach.

W kasynach na naszym przewodniku gracze mogą znaleźć wiele pokażeń online grających w porady i recenzje dla różnych pokies, które pomagają Ci w zrozumieniu, co grać, a co jest odpowiednią grą zgodnie z poziomem wariancji.

Poniżej wyjaśniliśmy 3 rodzaje wariancji w Online Pokies i wymieniliśmy najlepsze gry, które możesz grać.

Dla wszystkich wymienionych pokies poniżej możesz Znajdź recenzje w naszym przewodniku online Pokies!

# 1. Wysoka wariancja.

Gry o wysokiej wariancji to duże trafienia dla odważnych graczy, którzy wolą torby na duże zwycięstwa, raczej zbierając liczne wygrane w małych ilościach.

Oznacza to również, że wysoki warianty pokies nie dają częstych wygranych, ale kiedy wtedy uderzysz, jest to ogromny.

Grając na wysokim wariancie Pokies, musisz być przygotowany psychicznie o tym, że musisz czekać, aby trafić na wielką wygraną i na to, musisz kontynuować spinning.

Ponadto, aby wygrać duże, musisz założyć wysoko, aby uderzyć w znaczne wygrane. Możesz znaleźć wygrane z wysokiej wariancji Pokies z rund bonusowych, takich jak mnożniki, darmowe spiny, bonusowe gry lub lepkie dziki.

Jedną ze złotych zasad, które zdobył duży, jest cierpliwość, a wszystko, co musisz zastosować z wysokim wariancją Pokies.

Wraz z tym nie należy zapominać o stawianiu wysokich, uderzyć wysokich nagród, a także Grand Jackpot.

Najlepsze 3 wysokiej wariancji Pokies

  • Immortal Romance. (RTP 96,80%, wysoka zmienność)
  • Quest Gonzo (RTP 96,10%, wysoka zmienność)
  • Książka martwych (RTP 96,10%, wysoka zmienność)

# 2. Średnia wariancja.

Zasadniczo zakłada się, że mądrzy gracze wybierają Only Variance Ons Ons, ponieważ takie pokies są uważane za idealne dla tych, którzy wiedzą, jak utrzymać równowagę dla ich bankrolla, a także skorzystać z większej zwycięskiej szans.

Jeśli chodzi o prawdziwą rozrywkę, grając w gracze preferują średnie warianty pokies, ze względu na ich rozwój jakości, a także niskie i wysokie wypłaty.

W sumie, średnie warianty pokies są popularne ze względu na ich różnorodne funkcje, ponieważ obejmują różne bonusy, niesamowite motywy, a także ekscytujące wygrane w zamianach.

TOP 3 Średnia wariancja Pokies

  • Narcos. (RTP 96,23%)
  • Dzikie światy (RTP 96,47%)
  • King Kong Fury (RTP 96,71%)

# 3. Niski wariancja.

Jeśli jesteś graczem, który ciągle szuka częstych zwycięstw, potem niski warianty są dla ciebie najlepsze.

Te pokiedy online nie brakuje rozrywki niż jakakolwiek inna kategoria i są dostępne do gry na dowolnym urządzeniu mobilnym i tabletowym.

Niski wariancja Pokies są łatwe do zabawy i łatwe do wygrania, oznacza to, że możesz mieć częste wygrane w podróży!

Te pokiele są idealne dla graczy, którzy chcą grać online, ale także muszą zachować równowagę w sprawdzeniu, ponieważ oprócz czasu rozrywki.

Niska zmienność lub niski warianty pokies nie pozwalają, aby stracić bardzo łatwo raczej zachować zmotywowany przez wiele małych wygranych. W ten sposób twój bank-rolka pozostaje stabilna.

Top 3 Niski wariancja Pokies

Dlaczego jest wariancja?

Niezależnie od tego, czy interesuje się konkretną grę, czy nie jest określona przez matematykę zaangażowaną jako witryny internetowe online zapewniają statystyki i liczby dla pokies i gier.

Te precyzyjne obliczenia dla gier online pozwalają graczom wybrać grę zgodnie z ich bankroll.

W sumie obejmuje obliczenia matematyczne i czy lubisz matematykę jako temat, czy nie, ale nadal może pomóc Ci zobaczyć, co wybrać i czego nie wybierało.

Źródło:

  • https://en.wikipedia.org/wiki/Gambling_mathematics
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Slot_machine