Które liczby najczęściej dzielą piłkę ruletką?

Ruletka jest jedną z najpopularniejszych gier kasynowych, które ludzie na całym świecie kochają się grać. To wciąż wspaniała tajemnica, z której pochodzi ta gra i usłyszeliśmy o tym wiele spekulacji.

Fakty mówią, że ta gra faktycznie pochodzi z Francji i że pojawiła się tam w XVII wieku.

Ruletka jest także francuskim słowem, która oznacza “małe koło” w języku angielskim. Dowiedz się poniżej bardziej interesujących rzeczy o Ruletce i najważniejsze, jakie są te liczby, które powinniśmy umieścić nasze zakłady na nim.

Ruletka: Jak się to rozgrywa?

Celem gry i zasad są zasadniczo bardzo proste. Gra jest rozgrywana przez stół ruletki, w którym znajdują się numery od 0 do 36 w europejskim tempie gry, podczas gdy w amerykańskiej grze typu mamy numery od 0 do 37.

Obok tabeli z numerami na stole ruletki, jest Koło ruletki online. z tymi samymi numerami, które Turner obraca się i wstawia białą kulę. Ciekawym faktem jest to, że kulki ruletki są głównie wykonane z kości słoniowej.

Przed wejściem dealera gracze ruletki umieścił zakłady na liczby, kolory (czerwony, czarny) lub (nawet nieparzyste) i inne opcje. Połowa liczb jest czarna, podczas gdy inne są czerwone, a zero jest neutralne.

Celem gry jest odgadnięcie numeru, koloru lub innych opcji zakładów Piłka zatrzyma się.

Oto najczęstszą liczbą, która pojawia się w ruletce

Eksplorowaliśmy i znajdzieliśmy dla Ciebie najczęstsze liczby i wygrywanie szans podczas gry.

Posiadamy pojedyncze 3 najczęstsze zakłady i liczby, które są rejestrowane najczęściej wygrywają, ale pod widzisz tabelę wszystkich zakładów i ich wypłat kursów i wygrywanie prawdopodobieństwa.

Liczby od 1 do 12 (1 12) i 13 do 24 (2ND 12)

  • Wypłata 2/1.
  • Wygrywający procent wynosi 31,58%

Liczby od 19 do 36 i 1 do 18

  • Wypłata 1/1.
  • Zwycięski odsetek wynosi 46,37%

Zakłady na czarno, czerwony lub nawet dziwny

  • Wypłata 1/1.
  • Zwycięski odsetek wynosi 46,37%

Jeśli umieścisz zakłady na te trzy opcje, będziesz miał największe szanse na definitywnie. Istnieje wiele strategii i systemów, których dziś oferują ludzie, ale musimy pamiętać, że ruletka jest gra szczęścia i nie powinniśmy polegać na strategiach, ale powinniśmy polegać na naszym szczęście, doświadczeniu i wyłącznie do rozrywki.

Dowiedz się więcej o strategiach ruletki Tips & Tricks

Najbardziej popularne numery ruletki online

  • Numer 7: Jeśli oglądałeś film “Lucky Number Slevin”, prawdopodobnie widziałeś moc liczby siedem. Wielu graczy po prostu uwielbia obstawiać na tym numerze, ponieważ tak jak ma to trochę szczęśliwą moc i jest bardzo popularny wśród graczy.
  • Numer 17: Istnieje wiele teorii o liczbie 17. Numer jest bardzo popularny wśród graczy ruletki. Istnieje również wiele teorii matematycznych, które mówią o numerze 17 szczęściu i dlaczego często wchodzi do ruletki. Numer 17 to naprawdę specjalny numer i znajduje się na środku stołu ruletki. Numer 17 jest czarny.
  • Numer 23 i 24: Te dwie liczby są również w środku stołu, a wielu wierzy, że gracze są najbardziej uprzejmi. Wielu graczy uważa, że tylko te liczby są szczęśliwe i umieszczane na nich zakłady.

Teraz, gdy widziałeś wszystkie rzeczy, które są związane z Roulette, możesz teraz udać się do kasyna na ziemi lub do kasyna online i przeglądać dla siebie popularność otaczająca grę ruletki.

Posiadanie wszystkich szczegółów dotyczących tego tematu można łatwo i szybko wejść do gry i wkrótce zobacz, że twoje szanse na wygraną są większe z tą grą, dopóki idziesz z europejskim kołem, ponieważ nie da to przewagi domu.

Miłego dnia!