Double up Slot Machines lub Online Pokies w Au Z funkcją hazardu w większości przypadków nie jest łatwa do znalezienia. Dlaczego? Cóż, kasyna online, w połączeniu z deweloperami, oferują nas setki nowych autlotów miesięcznie, a każda nowa gniazdo lub Pokie jest inna na swój sposób, ale nie wszystkie z nich mają funkcję dwukrotną.

Niektóre gniazda mają bonusowe rundy, niektóre mają wysokie RTP, niektóre mają wolne obroty, niektóre funkcje jackpot, dzikie, stosy, ale nie wszystkie są do podwójnych automatów. W tym artykule wybieraliśmy 5 najlepszych i wymieniliśmy inne najlepsze gry autokarowe do podwójnej gry, które można grać na prawdziwe pieniądze w kasynach online w Polsce.

  1. Książka Dead.
  2. Medusa megaways.
  3. Mistyczne Mandy Megaways.
  4. Zagłada Egiptu.
  5. Gra tronów 243 sposoby
  6. Gorączka kabiny
  7. Esmeralda.
  8. Bandit Cash 2.
  9. Magiczny błystki

Lista górnych slotów podwójnych w PL!

Poniżej wymieniliśmy 5 najlepszych gier na automatach online online (z funkcjami hazardowymi) w zależności od nas, które są dostępne w Kasyna Polsce..

# 1 książka martwych

Książka martwych jest jednym z niesamowitego Ancient Egipt Pokie gry Opracowany przez Graj n ‘Idź z RTP o 96%. Ten pokie ma opcję funkcji hazardowej, w której wybierzesz czerwony (płaci x2) lub czarną kartę lub garnitury (płaci x4). Jeśli klikniesz poniższy link, możesz przeczytać pełną recenzję Pokiego i zagraj w tę grę w kasynie online.

Pełna książka martwego przeglądu

# 2 medusa megaways

METUSA Megaways to starożytna gra Greece Pokie opracowana przez Gaming Nextgen z RTP o 96,28%. Ta gra Pokie oferuje podwójną funkcję, w której gracze mogą wybierać między czarną i czerwoną kartką z kursami 1: 2 lub garnitur, w którym kursy są 1: 4.

Oprócz funkcji hazardowej w Medusa Megaways Online Pokie są również bezpłatne spiny, dzikie, rozproszone i mnożnikowe. Funkcja bonusowa nie jest dostępna w tej grze Pokiego.

Recenzja pełna Megaaways

# 3 Mistyczne Mandy Megaways

Mistyczne Santa Megaways Online Pokie jest wydawane 2019 w grudniu i jest świeżych i magicznych tytułów od stamelogic. Ta gra ma 6 bębnów, do 117.649 Payline i RTP z 96,11%.

Nawet jeśli za nami Boże Narodzenie, ta gra jest warta wypróbowania z powodu jego wspaniałych funkcji, takich jak dodatkowe dzikie, pasujące symbole, bezpłatne obroty i dziki mnożnik. Istnieje również funkcja hazardowa, w której gracze mogą podwoić swoje wygrane do monety 5x OR2.500.

Full Mistical Santa Megaways Review

# 4 zagładenie Egiptu

Doom egiptu jest stosunkowo nowa 5 bębnów, 10 Payline Starożytny Egipt Online Pokie Opracowany przez Play N ‘Go, który jest wydany w 2019 roku

Podczas podwojenia graczy może wybierać między kolorem czerwonym lub czarnym (kursy 1: 2) lub garnitur (kursy 1: 4). Ta gra oferuje 6 funkcji, w tym darmowe spiny, bonusową grę, hazard, dzikie, rozproszone i mnożnikowe. Przeczytaj więcej lub Zagraj w kasynie online polecane przez nas na poniższej opinii.

Pełny przegląd egipski

# 5 Gra traktów 243 sposoby

Gra o tronach 243 sposoby jest jednym wielkim tytułem z mikrogamowania. Posiada 5 bębnów, 3 rzędów i 243 liniowe. RTP wynosi 94,86%. Maksymalna wygrana w tej grze wynosi 20 000x Twój stawka. Funkcja hazardu w tym online Pokie jest aktywowana, gdy gracz tworzy wygraną w grze bazowej. Potem przeniesie Cię przez rzut monety do podwojenia wygranych.

Pełna gra w trones 243 sposoby przeglądu

New Double Up Gry Gry

Powyżej wymieniliśmy 5 najlepszych pokonów online, które oceniamy najlepiej. Ale oczywiście istnieją tysiące innych poks z tymi samymi funkcjami.

Oto lista innych fajnych pokies z funkcją hazardu:

Jak działa slot podwójny?

Hazardowa funkcja lub podwoi się w gnieździach lub pokiesach w większości przypadków oferują rundy bonusowe w grze Pokie, które ostatecznie wypłaci gracz, jeśli uda mu się hazardowi swoje wygrane. Hazard Funkcja Pokie jest w formie oferty dla gracza, aby podwoić swoje pieniądze za pośrednictwem funkcji hazardowej w grze.

Gracze mają możliwość podwojenia wielu razy, ale jeśli zgadną nieprawidłowo, stracą wszystko, co grozi. Najlepszym przykładem funkcji dwukrotnej jest wtedy, gdy gracz jest oferowany do wyboru czarnej lub czerwonej karty, wyższą lub niższą liczbę lub garnitur.

Jeśli gracz uderza w prawidłowy kolor, jego stawka podwoi się, a potem będzie miał okazję hazardować tę kwotę ponownie (podwójny), a jeśli uderzy dokładnie ponownie, ta kwota będzie czułepowa w tym procesie.

Oczywiście, po każdym podwójnym podwójnym, Pokies oferują graczowi opcję gotówki lub kontynuować podwojenie. Ważne jest również, aby wiedzieć, że chociaż Pokies oferują funkcję hazardu, gracz nie jest zobowiązany do podwojenia i może zbierać po każdej wygranej.

Gamble Cecha Pokies to świetny sposób na zwiększenie kredytu bez zabawy i czekania, aż jackpot cię uderzył. Wielu graczy wybiera ten rodzaj gry, ponieważ przyciągają one ryzyko i dreszcz, który jest obecny podczas gry.

Źródło:

  • Online Pokies (Slots) w Polska Casinos